Ekspert do spraw obsługi klienta z językiem angielskim

#Krakow #pracahybrydowa #angielski
Dla naszego klienta – lidera w swojej branży, międzynarodowej firmy z oddziałem w centrum Krakowa szukamy osób na stanowisko obsługi klienta. Jeśli mówisz płynnie po angielsku, masz doświadczenie na podobnym stanowisku, a kontakt z klientami nie stanowi dla Ciebie problemu – zostaw nam swoje CV!

Twoje obowiązki:
  • Profesjonalne wsparcie klienta
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Odpowiadanie na pytania (kontakt telefoniczny i mailowy)

Czego potrzebujesz?
  • Języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1)
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Chęci rozwoju i zdobywania wiedzy :)

Co oferujemy?
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pełen pakiet szkoleń, które pomogą Ci się wdrożyć do organizacji
  • Platformę kafateryjną (opieka medyczna, multisport)
  • Nowoczesne biuro w centrum Krakowa

Spróbuj swoich sił i zostaw nam swoje CV :)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1167279
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Nieruchomości
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1167279

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Julia Kazmierczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 123409146