Global Commodity Manager

Purchasing, Strategy, Commodity Manager,
Obecnie dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Global Commodity Manager.

Twoje obowiązki:

• Zdefiniowanie i dalszy rozwój strategii globalnej dla zespołu ds. badań i rozwoju, zarządzania jakością i zakupów operacyjnych
• Odpowiedzialność za strategiczne zaopatrzenie w materiały produkcyjne (metalowe elementy spawane, odlewy, części obrabiane) dla różnych zakładów
• Rozwój dostawców
• Realizacje projektów oszczędnościowych
• Negocjacje z dostawcami
• Ciągła obserwacja i analiza trendów na rynkach zakupowych
• Optymalizacja kupowanych części

Wymagania:

• Ukończone studia licencjackie
• Wykształcenie techniczne/ kilkuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu produktów technicznych
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako strategiczny Kupiec w firmie produkcyjnej
• Dobra znajomość MS Office i SAP
• Umiejętności negocjacyjne oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Gotowość do podróżowania
• Dobry angielski (min. B2)
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#1172070
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Katowice
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1172070

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Natalia Nowakowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 327759577