Group Project Quality Engineer

Quality Engineer, Project, Automotive, Inżynier Jakości, German, Niemiecki, Angielski, English, Quality
Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży Automotive poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Group Project Quality Engineer.

Nowa rola ulokowana jest w dziale inżynieryjnym. Do Twoich codziennych zadań należał będzie m.in. bezpośredni kontakt z klientami i dostawcami, weryfikacja i akceptacja zmian technicznych, wprowadzanie danych do systemu jakościowego oraz koordynowanie i udział w testach, a także wydawanie raportów technicznych. Codzienna praca będzie się odbywała w głównej mierze w j. angielskim, dlatego oczekujemy od kandydatów jego płynnej znajomości. Ponadto znajomość j. niemieckiego będzie sporym atutem.

Od kandydatów oczekujemy minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w dziale inżynierii jakościowej, znajomości procesów, procedur oraz narzędzi jakościowych. Wymagane jest doświadczenie w koordynowaniu i rozwiązywaniu problemów jakościowych / funkcjonalnych projektów dotyczących produktu (zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy).

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata/tki, pakiet benefitów, roczny kontrakt w oparciu o umowę B2B z możliwością kontynuacji współpracy, pracę w innowacyjnym i stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku. Gwarantujemy szybki i zdalny proces rekrutacyjny. #1174710
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Kontrakt
Branża/Sektor
Części samochodowe
Lokalizacja
Wroclaw
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1174710

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Piotr Niewiesciuk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 785 514 918

Podobne oferty pracy do Group Project Quality Engineer

 • Supplier Quality Engineer

  Supplier Quality Engineer/ woj. śląskie/automotive/IATF/VDA
  Okolice Zawiercie
 • Automation Tester / QA Engineer

  Automation Tester / QA Engineer
  Polska
 • Mid/Senior Software Engineer (Typescript+Node.js+AWS )

  Node.js, TypeScript, AWS, fully remote, Contract of Employment/B2B, 14 000 - 26 000 gross or 100 - 180 PLN/h
  Warszawa
 • Senior SW Engineer- Postgres

  PostgreSQL, Apache, Cassandra, Terraform, Azure, SQL, JSON
  Warszawa