Inżynier ds. Zakupów z j. angielskim

Procurement, Engineer, Services, Automation, English, Hybrid Model, Purchasing, Specialist, Zakupy, Angielski
Dla naszego klienta, wiodącego światowego producenta i dostawcy innowacyjnych technologii procesowych oraz automatyki i usług poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Procurement Engineer.

W nowej roli dołączysz do działu Procurement’u. Do Twoich codziennych zadań, m.in. należeć będzie realizowanie działań i polityki zakupowej w celu zapewnienia, że pozyskiwane towary i materiały są dostarczane planowo i zgodnie z założonymi specyfikacjami. Współpraca z dostawcami i zarządzanie panelem dostawców będzie przypisane głównie do rynku polskiego. Praca może odbywać się również w j. angielskim - wymagana jest znajomość ww. języka umożliwiająca swobodną komunikację.

Od kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w podobnej lub pokrewnej roli związanej z pracą w dziale zakupowym oraz znajomości języka angielskiego. Kluczowa jest znajomość procesów zakupowych, doświadczenie w wyszukiwaniu dostawców oraz włączaniu ich do panelu. Oferta szczególnie skierowana jest do kandydatów z Jeleniej Góry i okolic, gdyż rola będzie w głównej mierze realizowana stacjonarnie z biura.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, pakiet benefitów, możliwość pracy w modelu hybrydowym (3 dni w biurze / dwa dni home office) po okresie wdrożeniowym, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku. #1176084
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Jelenia Góra
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1176084

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Piotr Niewiesciuk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 785 514 918

Podobne oferty pracy do Inżynier ds. Zakupów z j. angielskim

 • Specjalista ds. kontroli jakości

  Quality jakość kontrola
  Gdynia
 • Specjalista ds. Podatków

  Taxes | tax specialist | podatki | financial services | accounting | księgowość
  Łódź
 • Specjalista ds. aftermarket

  Specjalista ds. aftermarket, Specjalista ds. handlowych
  Legnica
 • Specjalista ds. Jakości

  Quality, przemysł spożywczy, FMCG, jakość
  Poznan
 • Specjalista ds. zaopatrzenia

  Hiszpański, Zaopatrzenie
  Katowice