Inżynier Jakości

Inżynier jakości, quality engineer, quality specialist, specjalista jakości

Zadania i obowiązki:
  • koordynacja działań jakościowych- produktu i linii produkcyjnej w oparciu o APQP
  • nadzór nad analizami, testami i kontrolą jakości wytwarzanych produktów
  • opracowywanie dokumentacji PPAP
  • nadzór i monitorowanie indeksów zmian
  • opracowywanie raportów 8D oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w procesie produkcyjnym w zakresie optymalizacji lub/i działań po reklamacyjnych
  • prowadzenie ewidencji statusu reklamacji od klienta
  • udział podczas tworzenia i nadzór nad P-FMEA
  • nadzór nad kosztami złej jakości COPQ, w tym przeprowadzanie analiz oraz wdrażanie działań korygujących

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania jakością
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale jakości, mile widziane w branży automotive
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość narzędzi APQP, PPAP/EMPB, SPC, FMEA, 8D, SAP;
  • mile widziana znajomość specyficznych wymagań klienta, np. standardów jakościowych VDA, QS 9000
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie

Nasz Klient oferuje:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • ciekawe zadania oraz możliwość pracy przy nowych projektach
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki, dodatkowe świadczenia socjalne)
  • elastyczny czas pracy, parking dla pracowników oraz stołówka pracownicza

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172257
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Świebodzin
Specialism
Produkcja
Ref:
1172257

Talk to a consultant

Talk to Marta Gasior, the specialist consultant managing this position, located in Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: 885899473