IT Support Specialist

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wsparcia w obszarze infrastruktury IT - w biurze Klienta w Krakowie
  • Konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników (rozwiązywani zgłoszeń o zaawansowanym stopniu trudnośći)
  • Obsługa elektronicznych systemów zgłoszeń
  • Wsparcie aplikacji

Nasze wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy w zespole wsparcia (np. II linia wsparcia)
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej- warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość Microsoft 365
  • Znajomość protokołu TCP/IP – umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów z konfiguracją sieci
  • Bardzo dobra znajomość Active Directory
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziane)
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie będącej częścią międzynarodowej korporacji (u naszego Klienta)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
#1170975
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Technologia & Usługi internetowe
Location
Kraków
Specialism
Technology
Ref:
1170975
Closing date
31 Jan 2023

Talk to a consultant

Talk to Magdalena Okupinska, the specialist consultant managing this position, located in Tricity
Hays, Al. Grunwaldzka 472D

Telephone: 665260317