Junior Broker/Asystent Brokera – reasekuracja

Ubezpieczenia, reasekuracja, underwriter, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia korporacyjne
Junior Broker/Asystent Brokera – reasekuracja

Dołącz do jednego z międzynarodowych brokerów ubezpieczeniowych, który z jednej strony się intensywnie rozwija, a z drugiej zachowuje przyjazną niekorporacyjną kulturę organizacyjną i wyspecjalizuj się w unikalnym obszarze, jakim jest reasekuracja.

Twój nowy pracodawca

To międzynarodowy broker ubezpieczeniowy, który działa zarówno lokalnie, jak i rozwija programy międzynarodowe, a obecnie chce rozbudować zespół programów międzynarodowych i reasekuracji o specjalistę w zakresie reasekuracji. Jest otwarty także na zatrudnienie osoby, która do tej pory nie zajmowała się reasekuracją.

Twoja nowa rola

Pracując na co dzień z dyrektorem zespołu będziesz odpowiedzialny za:

  • Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji biznesowej
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i danych, w tym uzupełnianie baz danych
  • Kontakt z partnerami biznesowymi, w tym reasekuratorami

Czego oczekuje pracodawca

  • Minimum rocznego doświadczenia w zakresie reasekuracji lub ubezpieczeń majątkowych korporacyjnych zdobytego w towarzystwie ubezpieczeniowym lub u brokera ubezpieczeniowego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Nastawienia na jakość oraz na klienta
  • Dobrej znajomości Excela
  • Licencja brokera ubezpieczeniowego będzie dodatkowym atutem

Co dostaniesz w zamian

Świetną okazję, żeby ukształtować swoje doświadczenie w obszarze reasekuracji i ubezpieczeń, używać języka angielskiego i działać w środowisku międzynarodowym, a jednocześnie w dobrej atmosferze pracy. Pracodawca zapewni Ci także ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport, bezpłatne lekcje języka angielskiego w godzinach pracy, partycypację w kosztach studiów podyplomowych. Otrzymywać też będziesz bieżące wsparcie od przełożonego oraz będziesz mógł korzystać z szerokiego pakietu szkoleń wewnętrznych.

Co możesz teraz zrobić?

Brzmi to dla Ciebie ciekawie? Jeśli tak, to wyślij nam swoje CV.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1169330
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Ubezpieczenia
Location
Warszawa
Specialism
Bankowość i Inwestycje
Ref:
1169330