Kariera w księgowości z językiem niemieckim!

Bez doświadczenia!
Do prężnie rozwijającego się zespołu, jednej z międzynarodowych korporacji poszukuję osoby, która chciałaby rozpocząć swoją karierę w księgowości.

Jeśli masz doświadczenie – super! Jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy :)

Najważniejszą kwestią jest znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie B2.

Twoje obowiązki:

  • Fakturowanie (dopasowywanie danych, sprawdzanie poprawności)
  • Rozsyłanie faktur
  • Alokowanie płatności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę hybrydową na terenie Krakowa
  • Pakiet szkoleń i kursów, które pomogą Ci wdrożyć się w świat finansów
  • Benefity (karta multisport, prywatna opieka medyczna) i wiele więcej

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego i niemieckiego (B2)
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Chęci i zaangażowania

Nie zwlekaj, zaaplikuj! :)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361 #1172407
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1172407

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Julia Kazmierczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 123409146