Konsultant do spraw obsługi klienta francuskojęzycznego

Praca hybrydowa w dziale Customer Service, bez doświadczenia!
Dla mocno rozwijającej się międzynarodowej korporacji z branży turystycznej, szukamy osób na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z językiem francuskim.

TWOJE OBOWIĄZKI: Kontakt z klientami za pomocą telefonu, bądź maila, udzielanie im odpowiedzi, a także rozwiązywanie drobnych problemów.

OCZEKUJEMY: Znajomości języka francuskiego na poziomie C1 oraz angielskiego na poziomie B2, dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin, pozytywnego nastawienia oraz chęci do nauki! :)

OFERUJEMY: Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, zdobycie pierwszego doświadczenia korporacyjnego, pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna), dofinansowanie do szkoleń, które pomogą Ci umocnić Twoje kompetencje.

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem!

Nie zwlekaj, APLIKUJ! :)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172115
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Rekrutacja
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1172115

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Julia Kazmierczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 123409146