Koordynator/ Koordynatorka Marketingu

Koordynator/ Koordynatorka Marketingu, Digital Marketing, E- commerce, Chorzów, Katowice, B2B, DIY
Dla naszego Klienta- lidera w branży maszyn oraz urządzeń w zakresie lakiernictwa dla sektora B2B, DYI- w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Koordynatora/ Koordynatorki Marketingu.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/ odpowiedzialna za współtworzenie, implementację oraz egzekucję strategii marketingowej we współpracy z Zarządem oraz Dyrektorem Handlowym. Rola obejmuje także prowadzenie oraz rozbudowę narzędzi e- commerce oraz strony internetowej, nadzór nad kampaniami reklamowymi, afiliacyjnymi, realizację projektów POS (oddziały, dystrybutorzy, dostawcy), współpracę z dystrybutorami, pismami oraz portalami branżowymi, a także kooperantami w branży.

Do obowiązków Koordynatora/ Koordynatorki Marketingu należy także dbałość o identyfikację wizualną marki, również w ramach mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Linked In, YouTube), a także koordynacja udziału w eventach zewnętrznych (sympozja, targi, szkolenia, kongresy, spotkania branżowe) oraz przygotowanie materiałów reklamowych (ulotki, banery etc). Idealny Kandydat/ Kandydatka powinien/ powinna mieć co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku oraz wykształcenie wyższe w obszarze marketingu/ zarządzania/ ekonomii. Warunkiem koniecznym jest także doświadczenie w pracy z narzędziami marketingu on- line (marketing automation, kampanie, segmentacja, e- commerce) oraz zarządzanie social media’mi oraz administracją firmowych stron www. Bardzo istotna będzie także umiejętność tworzenia kampanii reklamowych, budowania wizerunku firmy oraz tworzenia angażujących treści. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umiejętność zarządzania sobą w czasie, umiejętności analityczne i komunikacyjne są niezbędne.

Nasz Klient oferuje ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o przyjaznej atmosferze, realny wpływ na rozwój organizacji, możliwość ścisłej współpracy z Zarządem oraz Kadrą Zarządzającą, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego cv w języku polskim. Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/ Kandydatkami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361 . #1174566
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Chorzów
Obszar specjalizacji
Marketing
Nr ref.:
1174566
Data ważności
31 Mar 2023

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Justyna Chmielewska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 661522858

Podobne oferty pracy do Koordynator/ Koordynatorka Marketingu

 • Marketing Associate with English

  Join us and improve your professional skills!
  Kraków
 • Junior Sales Analyst

  Forecasting, controlling, budgeting
  Warszawa
 • Senior Product Designer

  Product Designer, UX/UI Designer
  Kraków
 • UI Graphics Designer

  Java, senior, remote
  Katowice
 • Category Manager (Agriculture)

  Category/manager/drób/poultry/żywienie/zwiarząt/bydło/kattle/trzoda chlewna/swine/rolnictwo/produkt/animals/
  Polska