Learning & Development Administrator

HR, szkolenia, Learning&Development, L&D, german, niemiecki, junior, specjalista
Learning & Development Administrator with German – Administrator ds. Koordynacji Szkoleń z językiem niemieckim

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Administrator ds. Szkoleń z językiem niemieckim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu HR, który zajmuje się organizowaniem szkoleń dla spółek niemieckich. Do Twoich obowiązków będzie należeć organizacja szkoleń wewnętrznych, odpowiadających na potrzeby pracowników, tworzenie prezentacji, kontakt z trenerami, dbanie o kalendarz szkoleń firmy, rejestracja i weryfikacja uczestników oraz poziomu satysfakcji ze szkoleń, a także proces rozliczeniowy. W codziennych zadaniach będziesz miał kontakt zarówno z pracownikami zainteresowanymi szkoleniami, innymi działami wewnętrznymi firmy oraz zewnętrznymi usługodawcami.

Idealny kandydat to osoba lubiąca współpracę z zagranicą, posiadająca doświadczenie w działach HR lub też w organizacji szkoleń/eventów/wydarzeń/prowadzeniu projektów. Osoba dobrze zorganizowana, terminowa, lubiąca dynamiczną pracę z ludźmi. Wymagana jest znajomość języków: angielskiego i niemieckiego na poziomie C1/C2 oraz znajomość Outlook MS Word, MS Excel.

Zapraszamy do udziału w procesie dla renomowanej firmy na rynku (odbędzie się w 100% zdalnie), gwarantującej zatrudnienie na rok, pakiet benefitów, atrakcyjne wynagrodzenie. Oferujemy pracę w systemie hybrydowym (praca z biura – 2 dni w tygodniu) oraz niezbędny do niej sprzęt.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1173343
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Służba Zdrowia
Lokalizacja
Wroclaw
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1173343

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Kowalczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: +48 661 543 040

Podobne oferty pracy do Learning & Development Administrator

 • Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji

  #HR #Rekrutacja #Kadry #Umowy #Recruitment
  Katowice
 • HR Specialist

  HR Specialist
  Warszawa
 • HR Generalist

  HR, płace, kadry, rekrutacje, EB, oceny, angielski, Symfonia
  Warszawa (Centrum)10 000 - 12 000
 • HR Team Leader

  #HR #teamleader #teamcoordinator #benefits #compensation
  Kraków
 • Specjalista ds. obsługi pracownika

  HR, Angielski
  Kraków