Pierwsza praca z j. francuskim - Wrocław

Francuski french angielski english HR bez doświadczenia junior praca hybrydowa Wrocław SSC medical Contact
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Junior HR Specialist with French

W nowej roli będziesz pierwszym punktem kontaktowym oraz ekspertem w zakresie tematów i zadań związanych z HR na rynek francuski. Do twoich obowiązków należeć będzie przyjmowanie, rejestrowanie oraz odpowiadanie na zapytania drogą mailową/telefoniczną dla pracowników wewnętrznych firmy oraz biznesowa obsługa klienta w języku francuskim oraz angielskim.

Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w obszarze HR (tj. zakresu płac, administracji, Contact Center lub innych pokrewnych) jak również osoby bez doświadczenia. Poszukujemy kandydatów kontaktowych, posiadających odporność na stres i dobrą organizację czasu pracy, gotowych na pracę z telefonem. Cenione jest nastawienie na klienta, proaktywne działanie oraz umiejętności priorytetyzacji obowiązków. Wymagana jest znajomość języka francuskiego w stopniu biegłym oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy zatrudnienie od zaraz. Ponadto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów, pracę w trybie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni zdalnie), możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju pod okiem doświadczonego Team Leadera oraz innych członków zespołu.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1172356
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Służba Zdrowia
Lokalizacja
Wroclaw
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1172356

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Sandra Szmajdzińska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 713 479 994

Podobne oferty pracy do Pierwsza praca z j. francuskim - Wrocław

 • Customer Service Specialist with French

  Customer Service French Francuski Obsługa Klienta Logistyka Export Chemia
  Poznan
 • GL Accountant with French

  #GL, #Accountant, #GeneralLedger #Księgowy #Księgowa #KsięgaGłówna
  Katowice
 • Junior Specialist with French

  Junior Specialist with French
  Kraków
 • Senior Auditor II Technology

  #technology #audit #opportunity #wroclaw
  Wroclaw
 • Customer Service Associate with German/French/Italian/Spanish

  Job opportunity for foreign languages speakers! #german #french #italian #spanish
  Kraków