Pierwsza praca z j. francuskim - Wrocław

Francuski french angielski english HR bez doświadczenia junior praca hybrydowa Wrocław SSC medical Contact
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Junior HR Specialist with French

W nowej roli będziesz pierwszym punktem kontaktowym oraz ekspertem w zakresie tematów i zadań związanych z HR na rynek francuski. Do twoich obowiązków należeć będzie przyjmowanie, rejestrowanie oraz odpowiadanie na zapytania drogą mailową/telefoniczną dla pracowników wewnętrznych firmy oraz biznesowa obsługa klienta w języku francuskim oraz angielskim.

Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w obszarze HR (tj. zakresu płac, administracji, Contact Center lub innych pokrewnych) jak również osoby bez doświadczenia. Poszukujemy kandydatów kontaktowych, posiadających odporność na stres i dobrą organizację czasu pracy, gotowych na pracę z telefonem. Cenione jest nastawienie na klienta, proaktywne działanie oraz umiejętności priorytetyzacji obowiązków. Wymagana jest znajomość języka francuskiego w stopniu biegłym oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy zatrudnienie od zaraz. Ponadto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów, pracę w trybie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni zdalnie), możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju pod okiem doświadczonego Team Leadera oraz innych członków zespołu.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1172356
Faceți click aici pentru a accesa Politica de confidențialitate HAYS care oferă informații detaliate despre modul în care folosim și protejăm datele personale și drepturile dumneavoastră în legătură cu acestea.

Sumar

Tipul locului de muncă
Temporar
Industrie
Służba Zdrowia
Oraș
Wroclaw
Domeniu
HR i Szkolenia
Referinţă
1172356

Discutaţi cu un expert

Discutaţi cu Sandra Szmajdzińska, consultantul specializat, care îşi desfăşoară activitatea în sediul Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 713 479 994

LOCURI DE MUNCĂ SIMILARE

 • Junior Specialist with French

  Junior Specialist with French
  Kraków
 • GL Accountant with French

  #GL, #Accountant, #GeneralLedger #Księgowy #Księgowa #KsięgaGłówna
  Katowice
 • Accountant with French

  Accountant with French
  Kraków