Projektant konstrukcji stalowych

Structural Design Engineer | Projektant konstrukcji stalowych | Civil Engineer
Naszym Klientem jest jedna z wiodących na świecie firm doradczych i inżynieryjnych. Świadczy ona usługi doradcze i zapewnia rozwiązania inżynieryjne na bardzo wysokim poziomie, jak również profesjonalnie zarządza projektami w zakresie energetyki zawodowej, projektów gazowych oraz źródeł odnawialnych.

Z racji zwiększonej ilości projektów, firma poszukuje osoby zainteresowanej rolą Projektanta konstrukcji stalowych do swojego biura projektowego w Warszawie lub Gdańsku.

Do głównych zadań Projektanta będzie należało zaprojektowanie bądź modyfikacja projektu elementów konstrukcji stalowych w dedykowanym programie na potrzeby inwestycji w obszarze Energy (elektrownie, spalarnie śmieci, oczyszczalnie, turbiny wiatrowe, etc.).

Z powodu specyfiki realizowanych projektów firma poszukuje osób, które ukończyły studia na kierunku Inżynierii lądowej bądź pokrewnym oraz posiadających co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych dla inwestycji przemysłowych. Kluczem jest również umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, znajomość programu AutoCAD, Tekla Structures, Aveva Bocad Steel lub Autodesk Naviswork. Kandydaci powinni również posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

W zamian Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość skorzystania z benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe bądź kursy językowe. Decydując się na współpracę przyszli pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w naprawdę interesujących i różnorodnych projektach, jakie firma realizuje dla renomowanych klientów.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1170065
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Budownictwo
Nr ref.:
1170065

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Joanna Golda, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 785 557 826