Regulatory Specialist Product Variations

Regulatory, farmacja, pharmacy, biotechnology, english, angielski
W związku z rozwojem naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Regulatory Specialist Product Variations.

Do Twoich obowiązków należało będzie zarządzanie wieloma wariantami CMC (chemia, wytwarzanie i kontrola), zarządzanie przydzielonymi projektami, czyli definiowanie i uzgadnianie strategii regulacyjnych, oraz ocena danych w celu zapewniania, że stworzona dokumentacja jest zgodna z procedurami firmy, i przepisami dla lokalnych rynków. Dodatkowo będziesz współpracować z innymi działami firmy, będziesz budować i utrzymywać dobre relacje z interesariuszami projektów, a także monitorować informacje dotyczące zmian przepisów i identyfikować możliwości poprawy procesów, polityk i systemów regulacyjnych CMC.

Poszukujemy osób które posiadają doświadczenie w kwestiach regulacyjnych w farmacji, wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunki przyrodnicze, biologiczne, medyczne, techniczne), oraz osób które posługują się językiem angielskim na poziomie minimum B2.

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, z możliwością wydłużenia, zadaniowy czas pracy, oraz możliwość pracy hybrydowej. Konkurencyjne wynagrodzenie od 5 000 do 9 000 PLN brutto, w zależności od doświadczenia. Dodatkowo oferujemy bogaty pakiet benefitów pracowniczych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową), jak również możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, lidera na rynku farmaceutycznym . Zapewniamy współpracę opartą na uczciwości, szacunku i przejrzystości. Rekrutacja odbywa się w pełni online. #1169708
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Farmacja
Lokalizacja
Poznan
Obszar specjalizacji
Business Services
Nr ref.:
1169708

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Szczepan Olek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Poznan
Hays, ul. Szyperska 14

Telefon: 785505208

Podobne oferty pracy do Regulatory Specialist Product Variations

 • Junior Regulatory Specialist

  Regulatory, farmacja, pharmacy, biotechnology, english, angielski
  Wielkopolskie
 • Regulatory Affairs Manager/Head

  Regulatory affairs manager, rejestracja, life-sciences,
  Warszawa
 • Regulatory Reporting Internal Control (VP)

  #data #analysis #reporting #opportunity #wroclaw
  Wroclaw