Sales and Technical Advisor (pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Sprzedaż/sales/pompy ciepła/OZE/instalacje/instalatorzy/doradztwo
Twoja następna firma

Dla generalnego przedstawiciela nowoczesnych produktów z zakresu pomp ciepła poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Twoje następne stanowisko

Na co dzień Doradca Techniczno-Handlowy będzie budował, rozwijał i utrzymywał relacje z klientami na terenie województwa Łódzkiego. Ponadto, zadaniem nowozatrudnionej osoby będzie odbywanie spotkań handlowych, badanie potrzeb klientów, prowadzenie prezentacji, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, a także rozwijanie długofalowych relacji z klientami na podległym regionie. Przede wszystki DTH będzie docierał do Klientów takich jak: instalatorzy. Doradca Techniczno-Handlowy będzie także inicjował pomysły, których celem będzie rozwój kluczowych klientów. Będzie to praca wymagająca podróży służbowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku sprzedażowym w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, pomp ciepła lub innej technicznej/pokrewnej, która swobodnie czuje się w komunikacji z Klientami takimi jak: instalatorzy. Wykształenie wyższe techniczne będą dodatkowym atutem. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba samodzielna i zaangażowana, zorganizowana, komunikatywna, umiejętnie budująca relacje.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę dla znanej marki z obszaru pomp ciepła i klimatyzacji. Firma oferuje stabilną pracę w oparciu o Umowę o Pracę, atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer) oraz dodatkowe benefity.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
#1173344
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Łódzkie
Obszar specjalizacji
Sprzedaż
Nr ref.:
1173344

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Antoni Komsta, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 785506865

Podobne oferty pracy do Sales and Technical Advisor (pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)

 • Salesforce Consultant

  Salesforce, Lightning, Team Lead
  Katowice
 • Salesforce Marketing Cloud Consultant

  Salesforce Marketing Cloud, Salesforce Sales & Service Cloud
  Katowice
 • Medical Advisor

  Medical advisor, msl, medical affairs scientist, medical affairs scientist, life-sciences
  Warszawa
 • SAP Transportation Management Process Consultant

  SAP Transportation Management, SAP LBN, SAP S/4HANA
  Katowice
 • Global Process Expert

  Global Process Expert
  Lódz