Sales Engineer (power tool)

Sales/sprzedaż/technical/elektronarzędzia/power tools

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która jest jednym z liderów w produkcji rozwiązań w dziedzinie obrabiarek, techniki laserowej, elektroniki i elektronarzędzi mający zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Obecnie do Działu Sprzedaży (elektronarzędzi) poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Twoje następne stanowisko

Na co dzień Inżynier Sprzedaży będzie budował, rozwijał i utrzymywał relacje z klientami na terenie województwa mazowieckiego. Ponadto, zadaniem nowozatrudnionej będzie odbywanie spotkań handlowych, badanie potrzeb klientów, prowadzenie prezentacji, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, a także rozwijanie długofalowych relacji z klientami na podległym regionie. IS będzie także inicjował pomysły, których celem będzie rozwój kluczowych klientów oraz brał aktywny udział w targach i wydarzeniach branżowych. Będzie to codzienna współpraca z innymi działami firmy oraz wymagająca podróży służbowych.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży w branży technicznej, w tym maszyny, mechanika, automatyka, BMS, systemy zabezpieczeń, urządzenia, narzędzia, elektronarzędzia. Poszukujemy osoby z wykształceniem co najmniej średnim lub wyższym na kierunkach technicznych (m.in. Mechatronika, Automatyka, Elektrotechnika, Elektronika, Mechanika, Budowa Maszyn i pokrewne). Preferowane doświadczenie w „sprzedaży konsultacyjnej” nastawionej na badanie potrzeb klienta oraz tworzeniem rozwiązań „szytych na miarę”. Zachęcamy do aplikowania osoby z co najmniej komunikatywną znajomością języka angielskiego. Niezbędne na tym stanowisku będą zorientowanie na realizację wyznaczonych celów, samodzielność, rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje pracę w firmie posiadającej rozwiązania wysokiej jakości. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, dwuskładnikowe, wynagrodzenie, narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer, drukarka), realny udział w rozwoju marki oraz prowadzenie ciekawych projektów w firmie o niekorporacyjnym charakterze.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1174514
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Sprzedaż
Nr ref.:
1174514

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Antoni Komsta, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 785506865

Podobne oferty pracy do Sales Engineer (power tool)

 • Inżynier Sprzedaży- Automatyka Przemysłowa

  Automatyka przemysłowa, inżynier sprzedaży, sales engineer
  Wielkopolska
 • Inżynier Sprzedaży

  Engineer/sales/energetyka/mechanika/mechatronika/budowa maszyn/automatyka/inżynieria mechaniczna
  Wrocław
 • Regionalny Inżynier Sprzedaży (branża budowlana)

  Budownictwo, sprzedaż, inwestorzy, rozwój biznesu
  Dolny Śląsk
 • Dyrektor Działu Sprzedaży

  #salesdirector #salesmanager
  Warszawaatrakcyjne
 • Kierownik Zespołu Sprzedażowego (branża grzewcza)

  HVAC/ branża grzewcza/Sprzedaż/ Zarządzanie/ Cała Polska
  Poznan