Sales Engineer

Sales/sprzedaż/budownictwo/construction
Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowy wykonawca nowoczesnych hal biurowych. Aktualnie do swojego działu sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Twoje następne stanowisko

Osoba na stanowisku Inżyniera Sprzedaży będzie odpowiedzialna za promowanie rozwiązań firmy. IS będzie odpowiadał za wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługę obecnych (głównie inwestorów). Inżynier Sprzedaży będzie miał za zadanie prowadzenia negocjacji, przygotowywania ofert oraz wycen, monitorowania rynku, fakturowania oraz realizację założonych planów sprzedażowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z doświadczeniem w rozwijaniu i zarządzaniu kontaktami w branży budowlanej (kontakt z klientem inwestycyjnym - inwestorzy). Mogą być też to osoby, które pracowały po stronie firm wykonawczych. Prawo jazdy kat. B jest warunkiem koniecznym. Znajomość j. angielskiego oraz wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem. Potrzebna jest również dyspozycyjności do częstych wyjazdów. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowana, dynamiczna, nastawiona na budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz realizację założonych celów.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku z dużymi możliwościami rozwoju . Firma oferuje dwuskładnikowe wynagrodzenie, narzędzia do pracy (samochód, telefon oraz komputer), pakiet ciekawych szkoleń i benefitów.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1170820
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Budownictwo
Lokalizacja
Podlaskie
Obszar specjalizacji
Budownictwo
Nr ref.:
1170820

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Antoni Komsta, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 785506865