Sales Project Manager

Project, Manager, Sales, Automotive, Project Management, Key Account, Strategic Accounts
Dla naszego klienta, dynamicznie powiększającej się organizacji z branży automotive / nowych technologii, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Sales Project Manager. W nowej roli dołączysz do działu Strategic Accounts.

Do Twoich głównych zadań w powyższej roli będzie należało zarządzanie międzyoddziałowymi zespołami projektowymi w nawiązaniu do zapytań klientów w fazie RFQ, przygotowywanie i przetwarzanie próbek, narzędzi i ofert, planowanie najistotniejszych kroków dla projektów badawczych w koordynacji z Key Account Managerami, analiza kosztów i identyfikacja potencjału optymalizacji w fazie wyceny oraz udział w spotkaniach z klientami (w głównej mierze niemieckie i francuskie OEM).

Od kandydatów oczekujemy minimum 5-letniego doświadczenia w pokrewnej roli związanej z zarządzaniem projektami, pracą z kluczowymi klientami w kontekście koordynacji projektów w środowisku Automotive - nie jest to warunek konieczny, mile widziane są również kandydatury spoza środowiska Automotive. Istotna będzie również znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację, inny język europejski (niemiecki, francuski) będzie sporym atutem, ale nie jest wymagany. Ważne będą również zainteresowanie obszarem product development, nowymi produktami oraz ogólne zrozumienie środowiska produkcyjnego. Konieczna jest również gotowość do wyjazdów służbowych do europejskiego HQ firmy w Niemczech, w Dreźnie – 1-2 razy w miesiącu.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów (pokrywany przez pracodawcę), możliwość w formie zdalnej – ze sporadycznymi wizytami w zakładzie produkcyjnym firmy, w Obornikach Śląskich, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku. Gwarantujemy szybki i hybrydowy proces rekrutacyjny.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.


#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Części samochodowe
Lokalizacja
Wroclaw
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1186740

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Piotr Niewiesciuk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 785 514 918

Podobne oferty pracy do Sales Project Manager

 • Project Manager

  Szukamy Project Managerów do projektów biznesowych z obszaru ubezpieczeń
  Warszawa125-150 PLN / h
 • IT Project Manager - Hurtownie Danych / BI

  Project manager, Data Centre, Hurtownie Danych, DWH, BI, Data Migration
  Warszawa
 • IT Project Manager

  Project Manager, Koordynator portfela projektów, IT, on B2B
  Polskado 100PLN/h net+VAT
 • Project Manager

  project manager, pharmacy, medical technology, biotechnology, menadżer projektów
  Warszawa Centrum
 • Business Project Manager (bankowość)

  Business Project Manager, banking, finance, Biznesowy Kierownk Projektu, bankowość, regulacje, AML, GDPR, KYC
  Mazowieckie