Securities operations officer

#pierwszapraca #bezdoświadczenia #angielski #francuski #french
Zaczynasz budować swoją ścieżkę kariery? A może chcesz spróbować swoich sił w korporacji? Nie wymagamy doświadczenia, jedynie język obcy i chęć do pracy :)

Dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji szukamy osób na stanowisko obsługi klienta. Jeśli mówisz płynnie po angielsku i francusku (B2), a rozmowy telefoniczne i mailowe nie sprawiają Ci trudności – zaaplikuj już dziś!

Twoje obowiązki:
  • Mailowe lub telefoniczne wsparcie klienta
  • Wprowadzanie danych do systemu

Czego oczekujemy:
  • Języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Języka francuskiego na poziomie co najmniej B2
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Chęci do pracy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę hybrydową
  • Platformę kafeteryjną
  • Umowę o pracę

Zapraszam do aplikowania, by poznać więcej szczegółów oferty :)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1168530
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Edukacja & Szkolenia
Location
Kraków
Specialism
Finanse i Księgowość
Ref:
1168530

Talk to a consultant

Talk to Justyna Dobranowska, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: 785504598