Senior Process Engineer

Inżynier Procesu | Process Engineer
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, działająca w modelu EPC, która na co dzień realizuje projekty technologiczne i procesowe dla sektora Oil & Gas. Realizowane przez firmę projekty obejmują całe spektrum projektu – od koncepcji do realizacji.

Obecnie firma poszukuje osób zainteresowanych rolą Senior Process Engineera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie bezpiecznych i wydajnych rozwiązań technologicznych dla zagranicznych i krajowych Klientów poprzez, m.in. diagramów P&ID, PFD. Z racji wymagającej charakterystyki projektów, poszukujemy zainteresowanych osób posiadających wykształcenie wyższe (inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria mechaniczna, energetyka) oraz posiadających min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze modelowania technologii w zakresie energetyki zawodowej, chemii, petrochemii, etc. Kandydat powinien posługiwać się oprogramowaniem takim jak: HYSYS, AspenPlus, HTRI, czy AutoCAD lub innych branżowych. Z racji pracy w międzynarodowym środowisku, od kandydatów oczekuje się umiejętności posługiwania się j. angielskim w stopniu komunikatywnym.

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B. W ramach współpracy z firmą Kandydaci mogą skorzystać z pełnego pakietu benefitów zawierających, m.in. prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych, szkoleń, kursów, atrakcji kulturalnych oraz wypoczynku.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1168949
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Lokalizacja
Cała Polska
Obszar specjalizacji
Energetyka
Nr ref.:
1168949

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Joanna Golda, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 785 557 826

Podobne oferty pracy do Senior Process Engineer

 • Inżynier Procesu

  #InżynieriaProcesu #Elektronika #SMD #THT #Kaizen #Poke-Yoke
  Okolice Rzeszowa
 • Inżynier procesu (chłodnictwo)

  Inżynier procesu; Process Engineer; chłodnictwo; refrigeration; cooling
  Wroclaw
 • Assembly Process Engineer

  Inżynier procesu montażu, manufacturing engineer, assembly engineer, inżynier procesu, Problem Solving,
  Wroclaw
 • Kierownik produkcji (branża spożywcza)

  Kierownik produkcji; FMCG, branża spożywcza
  Poznan
 • Plant Manager

  Plant Manager, łódzkie voivodeship
  Woj. Łódzkie