Senior Project Manager

#projectmanager #risk #agile #scrum
Dla jednego z naszych klientów – globalnej firmy związanej z bankowością poszukujemy Project Managera w dziale transformacji! Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami i ryzykiem, a metodologia Agile nie jest dla Ciebie zagadką – wyślij nam swoje CV.

Twoja rola: Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie projektami (end to end), określaniem i minimalizacją ryzyka, tworzeniem harmonogramów i budżetów. Twoim zadaniem będzie również kontakt z interesariuszami i innymi zespołami w organizacji.

Oferujemy: Proponujemy umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej, ubezpieczenie na życie, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, bonus roczny oraz wiele innych.

Wymagamy: Co najmniej 5 lat doświadczenia w kompleksowym zarządzaniem projektami na różnych rynkach (globalnych i lokalnych), znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1. Ważnym aspektem jest znajomość metodologii Agile/Scrum/Prince 2, a także znajomość transformacji procesów (najlepiej w sektorze bankowym)

Serdecznie zachęcam do aplikowania!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361 #1173197
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1173197

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Julia Kazmierczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 123409146

Podobne oferty pracy do Senior Project Manager

 • Project Manager

  Technical projects, software implementations
  Polska
 • Project Manager

  Project manager, kierownik projektów, project leader, project supervisor
  Żary
 • Project Manager

  Project Manager, MS Project
  Kraków
 • Project Manager - Supply Chain

  Project Manager; Supply Chain; konsulting; planowanie
  Warszawa
 • Project Manager

  Medical Device project development
  Polska