Specjalista ds. Obsługi klienta z j. angielskim

Customer Service, Obsługa klienta, Logistics, Logistyka, angielski, English, Hybrid, Account Executive, Remote
Dla naszego klienta, jednej z wiodących, globalnych firm logistycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta z j. angielskim.

W nowej roli będziesz odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie telefoniczne oraz e-mailowe klientów zewnętrznych organizacji, a także bieżącą pomoc w realizacji zleconych zamówień. Aby sprawnie wykonywać codzienne obowiązki będziesz mieć kontakt z innymi działami wewnątrz firmy, jak np. dział księgowości, magazyn czy biuro obsługi klienta. W trakcie dnia będziesz odpowiedzialny/a za rozwiązywanie codziennych zapytań klientów, w tym przetwarzanie zamówień oraz obsługę korespondencji w j. polskim oraz j. angielskim.

Poszukujemy kandydata/ki posiadającego doświadczenie w dziale obsługi klienta, który posiada umiejętność profesjonalnego, sprawnego i taktownego komunikowania się z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi poprzez komunikację pisemną i ustną w języku polskim oraz angielskim (wymagana płynna znajomość). Wcześniejsze doświadczenie w zakresie magazynowania i dystrybucji będzie traktowane jako atut. Idealny kandydat posiada znajomość programów biurowych takich jak MS Excel oraz Outlook.

Oferujemy długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenie wprowadzające do nowej roli na terenie Wielkiej Brytanii, wynagrodzenie w wysokości 6000-7500 PLN brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia, możliwość pracy hybrydowej (2 dni z biura, 3 dni z domu), sprzęt do wykonywania pracy, pakiet benefitów, szybki i zdalny proces rekrutacyjny. #1174842
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Logistyka & Łańcuch Dostaw
Lokalizacja
Wroclaw
Obszar specjalizacji
Obsługa Klienta
Nr ref.:
1174842

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Piotr Niewiesciuk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 785 514 918

Podobne oferty pracy do Specjalista ds. Obsługi klienta z j. angielskim

 • Credit Collections Specialist with Czech

  AR Czech Wroclaw
  Wroclaw
 • Praca biurowa z językiem hebrajskim!

  Praca hybrydowa-Kraków/ bez doświadczenia
  Polska5000-5500
 • Obsługa klienta niemieckojęzycznego w formie chatu

  Obsługa klienta, Praca zdalna, Home office, Niemiecki, German, Remote, Customer Service, Chat, Mail
  Warszawa6000-7000 brutto
 • Specjalista ds. obsługi klienta

  Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim (C1-C2)
  Kraków
 • Specjalista ds. obsługi klienta z ang. C1

  Angielski C1, 5500-6500 brutto
  Kraków5500-6000