Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds Personalnych, kadry i płace, specjalista ds. kadr i płac
Dla naszego klienta, znanej firmy o profilu produkcyjnym zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy Specjalisty ds. Personalnych. Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w obszarze kadr lub płac, masz dobry poziom języka angielskiego - używasz go w codziennej pracy, ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
• Przygotowanie list płac, miesięcznych raportów/statystyk dotyczących zatrudnień/wynagrodzeń,
• Przygotowanie deklaracji ZUS, PDOF, GUS,
• Współpraca międzynarodowa z centralą, koordynacja procesu zatrudniania cudzoziemców w firmie,
• Prowadzenie projektów z zakresu administracji personalnej.

Profil kandydata/kandydatki:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne lub pokrewne.
• Pierwsze doświadczenie w obszarze administracji kadrowo-płacowej, doświadczenie w samodzielnym naliczaniu listy płac mile widziane,
• Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, szczególnie Excel,
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, min poziom B2/C1
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

• Hybrydowy tryb pracy,
• Umowa o pracę,
• Przedszkole/żłobek pracowniczy,
• Siłownia na terenie biura,
• Prywatna opieka medyczna,
• Ubezpieczenia na życie,
• Zniżki na firmowe produkty.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1172050
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Poznan
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1172050
Data ważności
28 Feb 2023

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Patrycja Bogdańska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Poznań
Hays, ul. Młyńska 16

Telefon: +48 603 801 027