Specjalista/ka ds. Obsługi Floty

Car fleet, flota, cfm, serwis, excel, obsługa klienta, customer service
Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Obsługi Floty

Główne zadania to obsługa zamówień Klientów różnymi kanałami (połączenia przychodzące, czat, mail, system ticketowy), kontakt z serwisami samochodowymi i firmami leasingowymi, wprowadzanie faktur do systemu, generowanie prostych raportów i analiz, procesowanie reklamacji.

Poszukujemy osób, które: są otwarte, komunikatywne i mają doświadczenie w Obsłudze Klienta, są kreatywne, nastawione na rozwój i rzetelne w wykonywanych obowiązkach, dobrze poruszają się w systemach komputerowych oraz posiadają średniozaawansowaną znajomość programu MS Excel. Mile widziane osoby studiujące zaocznie oraz z wcześniejszym doświadczeniem lub zainteresowaniem branżą motoryzacyjną.

Oferujemy długofalowe zatrudnienie, pracę hybrydową po okresie wdrożeniowym, szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy,

Warszawa, Mokotów

Oferta dotyczy umowy o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1174350
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Części samochodowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Obsługa Klienta
Nr ref.:
1174350

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Karolina Sidor, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 225845550