Total Rewards Specialist

HR Total Rewards English Dutch angielski holenderski Workday HROne praca zdalna remote job SSC administracja
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Total Rewards Specialist with Dutch.

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie wsparcie administracyjne pracowników wewnętrznych firmy na terenie EMEA, opieka administracyjnych procesów Talent Rewards np. świadczenia, plany motywacyjne, urlopy oraz bliska współpraca z działem HR oraz zewnętrznymi dostawcami w języku angielskim i/lub holenderskim.

Poszukujemy kandydatów posiadających biegłą znajomość języka angielskiego oraz holenderskiego min. na poziomie B2 oraz posiadających wcześniejsze doświadczenia w dziale HR, benefitów lub w obsłudze klienta. Idealny kandydat to osoba o wysoko rozwiniętych zdolnościach komunikacyjnych, bardzo dobrze zorganizowana oraz potrafiąca odpowiednio priorytetyzować zadania. Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy na systemie Workday, HROne czy Snow.

Wynagrodzenie na tym stanowisku jest uzależnione od posiadanego doświadczenia. Ze swojej strony oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dostęp do pakietu benefitów (multisport, luxmed oraz ubezpieczenie) oraz sprzęt służbowy. Nasz klient daje możliwość pracy z biura we Wrocławiu jak i zdalnie. Zakładamy co najmniej 2 etapy zdalnej rekrutacji.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1169094 #1170196
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Służba Zdrowia
Location
Wroclaw
Specialism
Administracja
Ref:
1170196

Talk to a consultant

Talk to Anna Pastor, the specialist consultant managing this position, located in Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: +48 722 022 751

SIMILAR JOBS

 • Global Compensation Partner

  Annual compensation review, incentives,
  Warszawa
 • Client Onboarding Expert

  #on-boarding #German #English #client support
  Kraków
 • Specjalista ds. Personalnych

  Specjalista ds Personalnych, kadry i płace, specjalista ds. kadr i płac
  Poznan