Total Solutions Manager

Branch Manager | Business Development Manager | Project Manager | Kierownik Oddziału
Naszym klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wiodących firm dystrybucyjnych na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. W swoim portfolio posiada szereg typów urządzeń mających zastosowanie w ogrzewaniu, chłodzeniu i regulacji poziomu wilgotności oraz oczyszczania powietrza w domach, obiektach rekreacyjnych, hotelach i biurowcach.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem czołowego stanowiska w jej strukturach – Total Solutions Managera, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie budżetem, zespołem pracowników, projektami sprzedażowymi oraz technicznymi w zakresie HVAC+R z warszawskiego biura firmy. Nowo zatrudniona osoba, będzie również odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie ofert, negocjacje z kontrahentami w ramach kontraktów oraz współpracę z podwykonawcami.

Z racji kompleksowej roli, jaka czeka na kandydatów, poszukujemy osób z min. 5 letnim doświadczeniem managerskim oraz praktyczną wiedzą zdobytą w ramach projektowania instalacji sanitarnych lub HVAC, posiadających wykształcenie wyższe techniczne, preferowane – chłodnictwo i klimatyzacja, budownictwo lub inżynieria środowiska. Ogromnym atutem będzie posiadanie przez kandydata zdolności komunikacyjnych, negocjacyjnych, analitycznych oraz płynnej znajomości języka angielskiego w związku z pracą w środowisku międzynarodowym.

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią pieniężną. Kandydaci mają możliwość skorzystania z pełnego pakietu benefitów, w którego skład wchodzą, m.in. ubezpieczenie zdrowotne oraz medyczne, karta multisport czy dofinansowanie do świąt. Na Kandydatów czeka również auto służbowe oraz niezbędne wyposażenie pracownicze.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1171567
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Budownictwo
Nr ref.:
1171567

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Joanna Golda, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 785 557 826

Podobne oferty pracy do Total Solutions Manager

 • Kierownik działu Technicznego

  Engineering Manager | Lead Engineering Specialist | Kierownik działu technicznego
  Woj. mazowieckie
 • Group IT Manager

  ERP / IFS / Manager
  Kraków
 • AP Manager

  Travel and Expenses team management
  Warszawa
 • Head of Data Analytics & Business Intelligence

  Data Analysis, Buisness Intelligence
  Warszawa
 • Technical Infrastructure Manager

  IT Infrastructure Manager, Infrastructure Team Lead, Team Leader, Infrastructure Administrator, Admin, Hyper-V
  Warszawa
 • Lead Manager, Reconciliation

  #opportunity #client #management #reconciliation #manager #banking #funds #operations
  Wroclaw