IT telecom new specialism services


Rozmawiamy ze specjalistami IT, odpowiadającycmi na Twoje potrzeby

 

Dywizja IT i Telecoms skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware’owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej, produkcyjnej i FMCG.

Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym.

Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i Telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.

Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.

Register a job

Zleć rekrutację

Jeśli chcą Państwo zlecić Hays rekrutację bądź realizację usług HR, prosimy o wypełnienie formularza. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości naszej współpracy.  

Hays Learning HP

Hays Learning to platforma, która umożliwa organizowanie szkoleń online oraz przeprowadzenie w formie zdalnej wdrożenia nowych pracowników.

Otrzymaj dostęp

Zapoznaj się z poradami ekspertów Hays na temat pracy zdalnej, aby skutecznie pracować z domu, uczestniczyć w rekrutacji i rozpoczynać współpracę z nową firmą.

Sprawdź więcej

Zyskaj dostęp do poradników Hays, które wesprą menedżerów w zarządzaniu rozproszonymi zespołami oraz wyjaśnią, jak skutecznie rekrutować i zatrudniać w formie zdalnej.

Zobacz więcej