Skip to content
Hays - Recruiting experts worldwide
  1. Konto:
    Konto:

O Hays Poland

hays_182x182

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 240 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 9 tysięcy ekspertów w 20 specjalizacjach.

W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce. Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na polskim rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Obecnie w Hays Poland zatrudnionych jest ponad 200 osób w biurach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, doradztwa HR, Outplacementu, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing, IT Contracting, Digital & Creative, Temporary Recruitment oraz Interim Management. Świadczymy usługi w sektorach prywatnym i publicznym, realizując projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach.

Cechą, która wyróżnia HAYS spośród konkurentów jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, managerów oraz pracowników wyższego szczebla w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy:
 


Ten unikalny system rekrutacji daje gwarancję dotarcia do specjalistów najwyższej klasy i umożliwia najefektywniejsze dopasowanie procesu rekrutacji do wymagań pracodawców.

W 2009 roku firma Hays Poland została wyróżniona w programie Rzetelna Firma i od tego czasu cały czas może poszczycić się Certyfikatem Rzetelności, czyli najbardziej aktualną informacją o solidności i wypłacalności firmy. Program rekomendowany jest przez Krajowy Rejestr Długów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

W  roku 2011 HAYS Poland dołączył do grona Laureatów Programu Certyfikacyjnego „Firma Przyjazna Klientowi” i tym samym nasza firma otrzymała prestiżowe Godło. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ

Sukces firmy kształtują ludzie, specjalizujemy się w rekrutacji najlepszych. Zachęcamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu.

  

Od 2013 roku Hays jest również oficjalnym partnerem rekrutacyjnym klubu piłkarskiego Manchester City. Zachęcamy do obejrzenia nowego filmu, który przedstawia podobieństwa pomiędzy światem pracy a światem sportu.

 

|