HR CONSULTANCY

HR CONSULTANCY
Rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb

Projektujemy rozwiązania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, bazując na badaniu potrzeb Klienta i uwzględniając specyfikę organizacji. Korzystamy z metodologii Hays Plc., proponując sprawdzone i skuteczne narzędzia, dopasowane do lokalnych uwarunkowań.

 

Naszym celem jest wsparcie Klientów w budowaniu efektywności organizacji. Przykładamy szczególną wagę do optymalnego dopasowania proponowanego rozwiązania do potrzeby, sprecyzowania mierzalnych celów i analizy efektów prowadzonych projektów.

Nasz sukces opiera się na relacjach i byciu zaufanym partnerem. Uważnie słuchamy Klientów, aby zrozumieć ich kulturę i pracować na mocnych stronach organizacji. Dzięki temu dostarczamy usługi HR na najwyższym poziomie, które są dla naszych Klientów podstawą do budowania przewagi konkurencyjnej na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Specjalizujemy się w realizacji usług z następujących obszarów:

 

Strategic HR   Market Advisory Services

Talent attraction   Talent selection

Development   Career transition

 

 

 

 

 

Szukasz pracowników? Zarejestruj wakat PL

Zaufaj nam, znajdziemy najlepszego kandydata

Jeśli chcą Państwo zlecić Hays rekrutację bądź realizację usług HR, prosimy o wypełnienie formularza. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości naszej współpracy.  

 

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem i zrozumiałem zapisy Polityki Prywatności.