Rekrutacje stałe

Rekrutacje stałe

Sukces firmy kształtują ludzie grafika z kobietą i mężczyzną

 

Czy organizacja może być liderem w branży bez kompetentnych specjalistów i menedżerów?

Firma może się rozwijać tylko dzięki silnemu wsparciu utalentowanych pracowników. W Hays dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć i pozyskać dla naszych Klientów wysoko wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów, którzy odpowiedzą na ich oczekiwania. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa personalnego. Jeśli planują Państwo rozbudować zespół i zatrudnić na stałe nowych pracowników, to pomożemy Państwu określić zakres oczekiwań i ramy czasowe oraz zaplanować działania rekrutacyjne dopasowane do specyfiki stanowiska.

Każdego dnia angażujemy do pracy stałej ponad 100 osób, pomagając naszym Klientom budować silne zespoły pracowników niezbędnych do przeobrażenia lub dalszego rozwoju organizacji. 

Oferujemy kompleksowe wsparcie wszystkim firmom planującym podjęcie stałej współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie.

Po dokonaniu wstępnej oceny Państwa potrzeb, koncentrujemy się na kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego:

Pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów
Selekcji i weryfikacji nadesłanych aplikacji
Wstępnych spotkaniach z kandydatami i sesjach Assessment Centre
Aranżacji spotkań najlepszych kandydatów z Klientem
Zarządzaniu procesem rekrutacyjnym


Współpracując z Hays, będą Państwo w stałym kontakcie z konsultantem ds. rekrutacji, odpowiedzialnym za realizację projektu. Nasi eksperci korzystają z rozbudowanej bazy specjalistów poszukujących stałego zatrudnienia, co zapewnia szeroki dostęp do odpowiednich kandydatów i znacznie przyspiesza rekrutację. Nieodłącznym elementem prowadzonych przez nas projektów są wywiady kompetencyjne, umożliwiające zebranie dokładnych informacji na temat kandydatów oraz określenie ich motywacji do zmiany pracy. 

 

Register a job

Zleć rekrutację

Jeśli chcą Państwo zlecić Hays rekrutację bądź realizację usług HR, prosimy o wypełnienie formularza. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia możliwości naszej współpracy.  

Contact us

Nasze biura

Hays ma biura w całej Polsce. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby w zakresie zatrudnienia.