AP/AR/GL poszukiwany!

Rekrutacja dla księgowych!

Poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych specjalistów ds. AP/AR/GL. Jeśli masz doświadczenie w dziedzinie rozliczeń dostawców, rozliczeń klientów lub księgi głównej, posiadasz umiejętność pracy z liczbami i jesteś dokładny, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko.

Obowiązki:

  • Przetwarzanie i rozliczanie faktur dostawców zgodnie z procedurami firmy
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald należności i zobowiązań
  • Monitorowanie terminów płatności i zarządzanie przeterminowanymi płatnościami
  • Współpraca z dostawcami i klientami w celu rozwiązywania problemów i pytań związanych z płatnościami
  • Przygotowywanie raportów finansowych i zestawień sald
  • Analiza i rozwiązywanie różnic i niezgodności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewnych dziedzin
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z AP/AR/GL
  • Znajomość przepisów i procedur dotyczących rozliczeń dostawców, rozliczeń klientów lub księgi głównej
  • Doskonała umiejętność pracy w programach MS Excel i systemach ERP
  • Zdolność do pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna
  • Dokładność, precyzja i zdolność do pracy w warunkach terminowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Pracę w dynamicznym środowisku i zespole profesjonalistów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała – zaaplikuj

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Centra Usług Wspólnych
Nr ref.:
1178499
Data ważności
5 Jun 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Skorupska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 123409460