Pierwsza praca w finansach

#księgowośc #finanse

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób chcących rozwijać się w finansach/payrollu.

Zakres obowiązków:

  • Terminowe przetwarzanie danych dotyczących wynagrodzeń, przygotowywanie kalkulacji
  • Uzupełnianie danych pracowników, wniosków urlopowych, czasu pracy
  • Zbieranie i zarządzanie danymi nowych pracowników w systemie
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie/studia na kierunku finansowym/księgowym/ekonomicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze payrollu/ finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
  • Umiejętności analityczne i chęć pracy z danymi
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie oraz dodatkowe szkolenia
  • Pracę hybrydową w Warszawie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz umowę o pracę
  • Kursy językowe w biurze

Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Bankowość i Inwestycje
Nr ref.:
1181733

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Skorupska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 123409460