Project Manager - Renewables

Kierownik Projektu, PV Project Manager, Project Management, Renewables, BESS, solar, engineering

Firma: Międzynarodowy operator energii - grupa energetyczna działająca w Polsce oraz Europie
Stanowisko: Project Manager - Renewables
Siedziba firmy: Warszawa
Realizacje: na terenie Polski
Model pracy: Hybrydowy: Office vs Home Office vs Construction Site

Zakres zadań:
Prowadzenie i zarządzanie kontraktami budowlanymi dla wieloskalowych projektów PV oraz magazynów energid;
Tworzenie oraz koordynowanie harmonogramu cac budowlanych;
Udział w spotkaniach z Inwestorem oraz naradach budowy ;
Zarządzanie kontraktem z punktu widzenia umowy oraz współpraca z podwykonawcami.

Oczekiwania wobec Kandydata:Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów PV od etapu pozwolenia na budowę do oddania obiektu do użytku;
Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane kierunki związane z elektryką, automatyką lub budownictwem;
Dobre umiejętności negocjacyjne / kompercyjne;
Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz inteligencji emocjonalnej;
Kompetencje związane z metodologią zarządzania projektami;
Przynajmniej dobra znajomość j. angielskiego
Prawo jazdy k. B

Oferta Klienta:
Zatrudnienie w opariu o umowę o pracę lub stałą współpracę B2B
Premie uzależnione od realizacji założeń kontraktowych;
Benefity korporacyjne takie jak: prywatna opieka medyczna; multisport
Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy lub rozliczenie km; smartphone, laptop

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania aplikacji via portal Hays.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Budownictwo
Lokalizacja
Warszawa / Cała Polska
Obszar specjalizacji
Budownictwo
Płaca
18 000 - 25 000 PLN
Nr ref.:
1183883
Data ważności
8 Jul 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Mateusz Buczak, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: +48 515 103 800