Główna Księgowa / Główny Księgowy

#księgowość

Dla naszego klienta, brytyjskiej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy obecnie osoby z doświadczeniem w pełnej księgowości.

Główne obowiązki:

-Przygotowywanie sprawozdań finansowych

-Nawiązywanie relacji i zarządzanie kontaktem z inwestorami, udziałowcami i kredytodawcami

-Deklaracje VAT

-Przejęcie i zarządzanie portfelem spółek w ramach funduszu INPP

-Zarządzanie wynikami finansowymi, dbanie o poprawność przepływów pieniężnych i zobowiązań operacyjnych

-Praca na UK GAAPS (nie są wymagane ponieważ oni wszystkiego są nauczyć zależy im na solidnej i uporządkowanej wiedzy z zakresu ogólnej księgowości)

Co oferujemy:

-Pracę w modelu hybrydowym

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Ciekawy program szkoleniowy

Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Nieruchomości
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Centra Usług Wspólnych
Nr ref.:
1183849
Data ważności
3 May 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Skorupska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 123409460