Główny Księgowy / Główna Księgowa

FMCG, MSSF
Dla naszego klienta, dużej organizacji działającej w branży FMCG poszukujemy doświadczonego eksperta i managera w obszarze księgowości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za całość procesów księgowych oraz za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem.

Obowiązki:

  • Nadzór nad całym procesem księgowym, w tym zamknięciem miesiąca, rocznym zamknięciem ksiąg i przygotowaniem sprawozdań finansowych.
  • Zapewnienie zgodności z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz lokalnymi przepisami podatkowymi i księgowymi.
  • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych oraz innych wymaganych sprawozdań finansowych.
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i doradcami podatkowymi
  • Inicjowanie oraz aktywne uczestnictwo w projektach rozwojowych, w tym wdrażaniu nowych systemów księgowych i usprawnianiu istniejących procesów
  • Zarządzanie zespołem księgowym, w tym szkolenie i rozwój pracowników.

Oczekiwania pracodawcy:

  • Minimum 10 lat doświadczenia w księgowości, w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnej dziedzinie.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów księgowych i podatkowych.
  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi systemami klasy ERP.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
Dodatkowym atutem będą:
  • ACCA, CIMA lub uprawnienia Biegłego Rewidenta
  • Doświadczenie w branży FMCG

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się organizacji
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów, usprawnień

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Sprzedaż detaliczna i dobra konsumpcyjne
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Płaca
19 000 - 23 000 + bonus roczny
Nr ref.:
1184869
Data ważności
17 Jun 2024