Specjalista Storage & Backup

Storage&Backup, Veritas Netbackup, SAN Brocade, SO Linux, B2B
Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Model pracy: hybrydowy (Rondo Daszyńskiego)
Branża: projekt w sektorze ubezpieczeniowym
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: do 160 PLN/h netto + VAT
Współpraca: współpraca długofalowa
Start date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiąca
Godziny pracy: elastyczno-biznesowe

Kluczowe technologie: Veritas Netbackup (klient jest również otwarty na alternatywne rozwiązania), SAN Brocade, macierze blokowe (IBM, HPe, Hitachi, DellEMC), macierze plikowe (Dell Isilon), SO linux

Zarys projektu i obowiązki:
> Realizacja zadań związanych z administracją systemu Veritas Netbackup oraz obszaru SAN/Storage
> Reorganizacja/migracja oraz optymalizacja środowiska
> Udział w pracach Dev-OPS oraz integracji środowiska backup
> Przygotowanie procedur/instrukcji.

Kluczowe umiejętności technologie:
> Doświadczenie w środowisku Veritas Netbackup- min. 3 lata (poziom rozumienia architektury oprogramowania wraz z zależnościami jak działają mechanizmy typu SLP, A.I.R).
> Doświadczenie w środowisku SAN Brocade, macierzy blokowych (IBM, HPe, Hitachi, DellEMC), macierzy plikowych (Dell Isilon)
> Znajomość SO Linux oraz umiejętność pisania skryptów w powłoce ksh/bash.
> Mile widziana znajomość oraz wiedza w zakresie programowania, w nurcie Ansible/DevOPS.

Co otrzymasz:
> Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora ubezpieczeniowego
> Możliwość pracy w elastycznych godzinach
> Błyskawiczny proces rekrutacyjny – 1 etap rekrutacji
> Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
> Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (ok. 1h)
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Kontrakt
Branża/Sektor
Ubezpieczenia
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Infrastructure
Płaca
Do 160PLN/h net+VAT
Nr ref.:
1185375

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Aleksandra Sobkiewicz, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 661 533 741