Asystentka/Asystent sprzedaży

Wsparcie sprzedaży
W związku z rozwojem naszego klienta poszukuję osoby na stanowisko: Asystent/ Asystentka działu sprzedaży.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży materiałów hutniczych lub w podobnym segmencie rynku,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji z klientami,
  • Samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Wykształcenie minimum średnie.

Obowiązki:
  • Sprawdzanie dostępności towarów w systemie magazynowym,
  • Przygotowanie ofert dla klientów,
  • Przygotowanie dokumentów handlowych,
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne, emaliowe),
  • Wspieranie działu w realizacji zadań sprzedażowych,
  • Organizowanie transportów.

Oferta:
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące,
  • Praca z biura w Katowicach,
  • Benefisy: opieka medyczna, karta sportowa, premie po okresie próbnym.

Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać CV, lub zadzwoń do nas już teraz.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Katowice
Obszar specjalizacji
Administracja
Nr ref.:
1185409
Data ważności
9 Jul 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Monika Paul-Gonera, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 122013653