Key Account Manager (lecznictwo zamknięte)

#KAM #hospital
Dla naszego klienta innowacyjnej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Key Account Managera do sektora lecznictwa zamkniętego (obszar terapeutyczny dermatologia)

Miejsce zamieszkania: Wrocław lub Poznań

Zakres obowiązków:
- Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z kluczowymi klientami na podległym terenie
- Rozwijanie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedażowych
- Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
- Współpraca z działem medycznym w celu zapewnienia najwyższej jakości wsparcia dla klientów
- Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktów

Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Key Account Managera lub Starszego Przedstawiciela Farmaceutycznego
- Mile widziane doświadczanie w pracy z dermatologami w lecznictwie zamkniętym
- Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze life science
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- Doskonała organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań oraz efektywne zarządzanie czasem
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
- Pakiet szkoleń wprowadzających
- Samochód służbowy, tablet, laptop i telefon komórkowy
- pakiet benefitów

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Farmacja
Lokalizacja
Wroclaw
Obszar specjalizacji
Pharma
Nr ref.:
1185830
Data ważności
3 Jun 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Bialowarczuk-Korbas, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 509905755