Revenue Manager

hotelarstwo | strategia cenowa | optymalizacja przychodów
Dla naszego klienta, znanej sieci hoteli, poszukujemy osoby na stanowisko Revenue Manager.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i kierowanie strategią cenową.
  • Estymacja przyszłych przychodów i stopnia obłożenia, a także rozpoznawanie metod optymalizacji przychodów w różnych okresach.
  • Tworzenie raportów i badanie danych dotyczących przychodów, a także dostarczanie usprawnień w postaci procesów, raportów, monitoringu i systemów z obszaru zarządzania przychodami.
  • Wskazywanie trendów dla branży i obiektów, obserwacja oraz analiza działań konkurencji.

Oczekiwania związane z tą rolą:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej.
  • Dogłębna znajomość systemów do zarządzania polityką cenową.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i komunikatywne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Realny wpływ na biznes, uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Pracę w dynamicznej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Hotelarstwo, Turystyka, Rozrywka
Lokalizacja
Mazowieckie
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1185282

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anastasiia Sztuka, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: +48665851369