Client Onboarding Specialist

#bankowość #bankowośćkorporacyjna #middleoffice #KYC #onboarding #clientonboarding
Dla naszego Klienta, międzynarodowego banku działającego w obszarze bankowości korporacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Client Onboarding Specialist

Miejsce pracy: Warszawa (model hybrydowy)

Opis stanowiska:
- będziesz osobą odpowiedzialną za administrację dokumentacji związanej z onboardingiem klientów korporacyjnych, w tym potrzebnych do procesu KYC
- będziesz wspierać bezpośrednio zespoły sprzedaży (Relationship Managerów), compliance i opracji m.in w zakresie zapewniania dokładnego i terminowego zbierania danych i dokumentów od klientów
- będziesz utrzymywać kontakt z klientami i nadzorować proces gromadzenia dokumentacji, jej digitalizacji, weryfikacji jej kompletności i ważności
-będziesz utrzymywać pozytywne relacje z działami zagranicznej centrali w celu proaktywnego rozwiązywania wszelkich kwestii
- w zakres Twoich obowiązków będą wchodzić również dodatkowe zadania związane z obszarem front office oraz wsparcie współpracowników w przygotowywaniu odpowiednich procedur

Potrzebne doświadczenie i umiejętności:
- posiadasz doświadczenie zawodowe zdobyte w bankowości korporacyjnej na zbliżonym stanowisku
- posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym
- jesteś osobą charakteryzującą się komunikatywnością, bardzo dobrą organizacją pracy oraz otwartością na naukę i rozwijanie nowych umiejętności

Co oferuje nasz Klient?
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która oferuje przestrzeń na rozwój
- szeroką perspektywę biznesową – holistyczne spojrzenie na bankowość korporacyjną
- kameralne, a zarazem międzynarodowe środowisko pracy
- unikalną atmosferę pracy opartą na dobrych relacjach, wzajemnym wsparciu, zaufaniu, otwartej komunikacji, elastyczności i dawaniu przestrzeni na wdrożenie się do pracy
- pracę w trybie hybrydowym, w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i premię roczną
- szeroki pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, vouchery lunchowe, dodatek do nauki języków, budżet na naukę/szkolenia

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Bankowość i Inwestycje
Nr ref.:
1185939

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Julia Wyrzykowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 603545002