Specjalista_tka ds. dokumentacji

#bankowość #dokumentacja #KYC
Posiadasz pierwsze doświadczenie zdobyte w obsłudze klienta korporacyjnego banku i poszukujesz możliwości rozwoju? Aplikuj!

Opis stanowiska:
- Będziesz osobą odpowiedzialną za administrację dokumentacji klientów korporacyjnych
- Będziesz utrzymywać kontakt z klientami i nadzorować proces gromadzenia dokumentacji
- Będziesz odpowiedzialny_a za proces digitalizacji dokumentacji, weryfikacji jej poprawności i kompletności
- Będziesz współpracować z innymi działami, w tym działami zagranicznymi

Twoje doświadczenie i umiejętności:
- Posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte na zbliżonym stanowisku
- Posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym
- Posiadasz doświadczenie we współpracy z działem odpowiedzialnym za procesy KYC
- Jesteś osobą, której zależy na poszerzaniu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności
- Charakteryzujesz się proaktywnością, komunikatywnością oraz dobrą organizacją pracy

Co oferuje nasz Klient?
- Pracę w dynamicznie rozwijającym się banku korporacyjnym, który oferuje przestrzeń na rozwój
- Pracę w trybie hybrydowym (biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Szeroki pakiet benefitów
- Konkurencyjne wynagrodzenie

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Bankowość i Inwestycje
Nr ref.:
1185985

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Julia Wyrzykowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 603545002