Asystentka Biura

Asystentka biura office assistant
Dla naszego Klienta Międzynarodowej firmy z branży finansowej, której biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy
poszukujemy osoby na stanowisko : Asystentki Biura.

  • Obowiązki:

    Zarządzanie kalendarzem i harmonogramem spotkań
  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie dla zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Bardzo dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju i szkoleń

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Ubezpieczenia
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Administracja
Nr ref.:
1186357
Data ważności
22 Aug 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katarzyna Szczukocka, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 502 585 174