CRM Manager z j. niemieckim

#CRM #Marketing #German

Posiadasz doświadczenie w CRM Marketingu, znasz język niemiecki i angielski? Chcesz pracować dla szybko rosnącego start-upu? Aplikuj!

Twoja następna firma

Naszym klientem jest start-up z branży bankowej, który pomaga swoim klientom w ocenie danych finansowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko CRM Manager, z dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego.

Twoje następne stanowisko

Osoba na stanowisku CRM Manager będzie odpowiedzialna za zaplanowanie i wdrożenie kampanii e-mail marketingu w celu zatrzymania, pozyskania klientów i osiągnięcia celów sprzedażowych. Do zakresu odpowiedzialności będzie należało opracowywanie spersonalizowanych treści, optymalizacja działań uwzględniając wyniki dotyczące zachowań klientów, rozwój testów A/B, poprawa kampanii i ich wskaźników KPI, a także samodzielnie wdrożenie kampanii CRM e-mail.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób, które posiadają praktyczne doświadczenie w obszarze e-mail marketingu i zarządzaniu CRM, które dobrze rozumieją mapowanie i struktury ścieżki klienta. Ważna jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, umiejętność tworzenia spersonalizowanych treści do kampanii e-mailowych i innych działań CRM, umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i rekomendacji działań. Doświadczenie w obszarze omnichannel będzie dodatkowym atutem. Szansa na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba zorientowana na cel, samodzielna, dobrze zorganizowania, skupiona na doświadczeniu użytkownika.


Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, konkurencyjne wynagrodzenie, pełne przeszkolenie oraz możliwości zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.


#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Marketing
Nr ref.:
1184055
Data ważności
13 May 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Wojciech Maciazek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 781501892

Podobne oferty pracy do CRM Manager z j. niemieckim

 • Key Account Manager

  electronic/elektronika/sprzedaż/sales
  Warszawa
 • Route to Market Commercial Analyst

  Junior, route to market, english
  Poznan
 • Performance Marketing Manager z j. niemieckim

  #performance #marketing #niemiecki
  Warszawa
 • Senior Relationship Manager

  #relationshipmanager #corporateclients
  Warszawa
 • Marketing Manager

  Marketing Manager, Hospitality, Retail
  Warszawa