Customer Service Specialist with Greek

Greek, język grecki, język Angielski, English, Customer Service, Obsługa klienta, SSC, SAP, Excel, remote work
Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm farmaceutycznych i ochrony zdrowia poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem Greckim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za kontakt i obsługę zewnętrznych klientów organizacji (np. hurtownie medyczne, apteki czy szpitale) z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji (np. telefon/czat/e-mail). Do Twoich zadań będzie należało budowanie relacji biznesowych, zarządzanie procesem obsługi klienta: przetwarzanie zamówień sprzedaży, odpowiadanie na zapytania, zarządzanie reklamacjami oraz procesem dostawy.

Poszukujemy kandydatów posługujących się biegle językiem angielskim oraz greckim. Znajomość obu języków na poziomie B2 jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Idealny kandydat to osoba kontaktowa, lubiąca pracę z klientem biznesowym oraz dobrze zorganizowana.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, w tym 3 miesięczny okres próbny. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanego doświadczenia w wysokości do 8000 PLN brutto, można wykupić pakiet benefitów tj. Luxmed, Multisport oraz ubezpieczenie na życie. Główna siedziba klienta znajduje się w Poznaniu, dlatego dajemy możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej. Rekrutacja również odbywa się drogą on-line.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1174760
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Farmacja
Lokalizacja
Poznan
Obszar specjalizacji
Obsługa Klienta
Nr ref.:
1174760

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anna Pastor, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: +48 722 022 751

Podobne oferty pracy do Customer Service Specialist with Greek

 • Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. włoskim

  włoski Italian English angielski obsługa SAP pharma medical jobs specjalista SSC praca zdalna
  Poznan
 • Customer Service Specialist with English

  English angielski customer service specialist specjalista obsługa klienta
  Poznan
 • Customer Care Specialist French/Dutch

  Warsaw | Customer Care | French | Dutch | SAP | Order Management | 1177498
  Warszawa
 • Customer Care Specialist

  German, Niemiecki, Customer Care
  Warszawa
 • Customer Care Specialist

  German, Niemiecki, Customer Service
  Warszawa