Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych

MES | FEA | FEM | analiza metodą elementów skończonych | obliczenia wytrzymałościowe
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej specjalizująca się w produkcji i dystrybucji nowoczesnych części wykorzystywanych w autach osobowych. Posiada ona na świecie ponad 200 zakładów produkcyjnych, a w swoich strukturach zatrudnia ponad 100 tysięcy specjalistów.
Na potrzeby realizowanych projektów w dziale R&D firmy poszukujemy zainteresowanych osób rolą Inżyniera ds. obliczeń MES. Docelowym miejscem pracy są okolice Warszawy. Praca odbywać się będzie w systemie hybrydowym.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie nadzór nad projektami analiz MES przy jednoczesnej współpracy z działami wewnętrznymi firmy. Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych będzie odpowiedzialny za przygotowanie modeli, wykonanie wirtualnych testów zderzeniowych oraz przygotowanie analiz numerycznych i wprowadzenie udoskonalonych rozwiązań technicznych.

Z racji realizacji interesujących i wymagających projektów, firma poszukuje osób z doświadczeniem w obliczeniach wytrzymałościowych oraz podstawową wiedzą z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów, podstaw konstrukcji maszyn i solverów FEA. Ogromną wartością jest również wiedza dotycząca zagadnień przepływów i drgań.

W zamian firma oferuje stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz interesujące wynagrodzenie włącznie z systemem bonusowym. Zatrudnione osoby mają możliwość skorzystania z szerokiej gamy benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz nauki języków obcych. Firma oferuje również szereg kursów i szkoleń zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pracownicy mają możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych, w ramach których jest dofinansowanie do wakacji, wydarzeń kulturalnych i paczki świąteczne. Dla osób dojeżdżających z Warszawy i okolic firma oferuje firmowy transport.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1171381
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Mazowieckie
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1171381

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Joanna Golda, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 785 557 826