IT Manager

transformacja cyfrowa, transformacja IT, infrastruktura, bezpieczeństwo, zarządzanie zespołem
Głównym celem osoby zajmującej stanowisko Kierownika działu IT będzie usprawnienie i rozwinięcie działań związanych z technologią informatyczną (IT) w firmie. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie infrastrukturą IT, digitalizację procesów, bezpieczeństwo oraz prowadzenie projektów. Osoba ta będzie współpracować z zarządem i kadrą managerską.

O firmie:
Naszym klientem jest firma polska z branży budowlanej, której centrala znajduje się w Krakowie, a biura terenowe są rozproszone po całym kraju.

Twoje obowiązki
  • dbanie o utrzymanie całej infrastruktury IT
  • nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania systemów, oprogramowania i sieci komputerowej
  • zarządzanie/monitorowanie kopii zapasowych, rozwój odzyskiwanie po awarii i zarządzanie testami
  • napędzanie cyfryzacji procesów i operacji firmy
  • opracowanie zasad i procedur zabezpieczających integralność systemów firmy zgodnie z wymogami biznesowymi
  • zarządzanie, inspirowanie i rozwój zespołu IT (2 pracowników)
  • współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, operacyjnymi, księgowymi, HR i innymi
  • wdrażanie usprawnień i rozwiązań w oparciu o potrzeby biznesowe
  • identyfikacja i minimalizacja ryzyk IT
  • poszukiwanie, rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i strategii rozwoju w obszarze IT
  • tworzenie i rozwój infrastruktury IT firmy (w tym hardware i helpdesk)
  • prognozowanie i zarządzanie budżetem IT, egzekwowanie efektywności kosztowej
  • odpowiedzialność za cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo danych, funkcjonowanie systemów informatycznych

Twoje doświadczenie
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu operacjami IT
  • wykształcenie kierunkowe związane z IT (np. informatyka, programowanie, bezpieczeństwo IT)
  • doświadczenie w kierowaniu i inspirowaniu niewielkiego zespołu do realizacji złożonych zadań
  • dobra znajomość komponentów infrastruktury IT, zarządzania oprogramowaniem i doświadczenie we wprowadzaniu najlepszych praktyk
  • doskonałe umiejętności zarządzania projektami oraz ciągłe doskonalenie procesów IT
  • praktyczne podejście, skupienie się na zapewnianiu wyjątkowej obsługi klienta i wartości dla biznesu
  • dobre umiejętności analityczne z dbałością o szczegóły
  • dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej oraz umiejętność jasnego i zwięzłego przedstawiania złożonych informacji technicznych różnym odbiorcom
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)

Nasz klient oferuje:
  • realny wpływ na tworzenie i rozwój obszaru IT
  • indywidualne podejście
  • elastyczny czas pracy
  • prywatną Opiekę Medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV w języku polskim.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Budownictwo
Lokalizacja
Kraków, praca z biura, podgórze
Obszar specjalizacji
Infrastructure
Nr ref.:
1184729

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Natalia Prajzner, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: +48 722 222 500