KYC/AML Regulatory Analyst

KYC, AML, EDD, due dilligence
Dla naszego Klienta, jednej z największych skandynawskich grup finansowych, obecnej na światowym rynku od ponad 150 lat, poszukujemy:

KYC/AML Regulatory Analyst

Lokalizacja: Warszawa (praca w modelu hybrydowym lub z biura)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za: uczestniczenie w projektach KYC/AML klientów korporacyjnych lub instytucji finansowych przede wszystkim z krajów nordyckich, przeprowadzanie całościowego due diligence zgodnie z wysokimi standardami AML/CFT lokalnymi i grupowymi, analizowanie charakteru działalności klienta i struktury organizacji, efektywną komunikację z klientami i stakeholderami w celu uzyskania dokumentacji KYC, zapewnianie oceny ryzyka AML/KYC przy wykorzystaniu firmowych narzędzi i ocenę dodatkowych czynników ryzyka, eskalację nietypowych przypadków, wspieranie innych pracowników i bycie doradcą w obszarze KYC dla zespołów klienta i innych stakeholderów.

Nasz Klient oczekuje: przynajmniej roku doświadczenia w KYC/AML, bardzo dobrych umiejętności analitycznych i przynajmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Nasz klient poszukuje pracowników z wysoką etyką działania, umiejętnością i chęcią kontaktu z klientem korporacyjnym, chętnych do samodzielnej pracy oraz profesjonalnego rozwoju i uczenia się, budujących i utrzymujących dobre relacje. Znajomość języka polskiego na tym stanowisku nie jest konieczna. Nasz klient oferuje: pracę z całościowym spojrzeniem na proces KYC w międzynarodowym środowisku z komunikacją i z współpracą z wieloma krajami i jednostkami, z możliwością rozwoju zawodowego w wiodącej skandynawskiej instytucji finansowej, która łączy skandynawskie wartości z lokalnym know-how.

Nasz klient zapewnia umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym, pakietem benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, system bonusowy), elastyczne godziny pracy, solidny program szkoleniowy we wspierającej atmosferze oraz piękne, unikalne biuro i pyszną kawę.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
#1172447
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Bankowość i Inwestycje
Nr ref.:
1172447

Podobne oferty pracy do KYC/AML Regulatory Analyst

 • KYC/AML Analyst - Private Wealth Management

  AML, KYC, private wealth management
  Warszawa
 • AML/KYC Analyst

  #AML #KYC #Hybrid #English #Banking #Risk #FinancialCrime
  Warszawa, Gdańsk, Lublin
 • AML/KYC Analyst - private wealth management

  amyl kyc banking
  Warszawa
 • Senior AML Analyst with German

  Hybrid job from Warsaw/Poznan/Gdansk or Lublin. Check out this opportunity!
  Warszawa
 • Quality Assurance Lead Analyst, AML/Prevention/KYC

  #KYC #AML #QA #KnowYourClient #AntiMoneyLaundering #QualityAssurance #Client #LeadAnalyst #opportunity
  Wroclaw