Performance Marketing Manager z j. niemieckim

#performance #marketing #niemiecki

Posiadasz doświadczenie w Performance Marketingu, znasz język niemiecki i angielski? Chcesz pracować dla szybko rosnącego start-upu? Aplikuj!

Twoja następna firma

Naszym klientem jest start-up z branży bankowej, który pomaga swoim klientom w ocenie danych finansowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Performance Marketing Manager, z dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego.

Twoje następne stanowisko

Osoba na stanowisku Performance Marketing Manager będzie odpowiedzialna za przygotowywanie, zarządzanie i nadzór nad działaniami marketingowymi w ramach Google Ads, sieci afiliacyjnych, reklam na Facebooku, YouTube i innych. Do zakresu odpowiedzialności będzie należało zarządzanie kampaniami zarówno dla produktów webowych, jak i aplikacji, testów i optymalizacji kampanii, stron docelowych i tworzenia reklam. Będzie to codzienna współpraca z innymi działami firmy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób, które mają praktyczne doświadczenie w obszarze Performance Marketingu, w obszarze kampanii WEB i znajomością głównych kanałów marketingu cyfrowego (Google Search, Facebook itp.). Ważna jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, znajomość narzędzi Google Analytics, umiejętność pracy z dużymi i złożonymi danymi. Doświadczenie w obszarze CRM lub CDP, tworzeniu stron docelowych/internetowych będzie dodatkowym atutem. Szansa na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba zorientowana na cel, samodzielna, dobrze zorganizowania, biegła w obszarze Excela i raportowania.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, konkurencyjne wynagrodzenie, pełne przeszkolenie oraz możliwości zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.


#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Marketing
Nr ref.:
1184054
Data ważności
15 May 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Wojciech Maciazek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 781501892

Podobne oferty pracy do Performance Marketing Manager z j. niemieckim

 • Key Account Manager

  electronic/elektronika/sprzedaż/sales
  Warszawa
 • Route to Market Commercial Analyst

  Junior, route to market, english
  Poznan
 • CRM Manager z j. niemieckim

  #CRM #Marketing #German
  Warszawa
 • Senior Relationship Manager

  #relationshipmanager #corporateclients
  Warszawa
 • Marketing Manager

  Marketing Manager, Hospitality, Retail
  Warszawa