Regulatory Specialist

Pharma, Regulatory, Secialist, Junior, English, SSC

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko junior Regulatory Specialist/Regulatory Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie odpowiednich komponentów dla globalnych dokumentacji rejestracyjnych, zgodnie ze specyficznymi wymaganiami rynku dotyczącymi produktów gotowych i aktywnych składników farmaceutycznych w zakresie leków podstawowych, szczepionek oraz nowoczesnych leków biologicznych. Wspierany obszar będzie obejmował m.in. zmiany porejestracyjne (CMC), odnowienia licencji oraz odpowiedzi na pytania organów rejestracyjnych poszczególnych krajów. Pracownik będzie współpracował z działem Global Manufacturing & Supply oraz lokalnymi spółkami operacyjnymi firmy na całym świecie, aby dostarczyć wysokiej jakości dokumentację na czas.


Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego w zakresie farmacji/medycyny/biotechnologii/chemii oraz doświadczenia na podobnym stanowisku (2 lata) w branży Pharma. Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w j. angielskim.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00-10:00), pracę w modelu hybrydowym (40% czasu pracy w miesiącu z biura w Poznaniu). Dodatkowo udostępniamy szeroki pakiet benefitów oraz opiekę mentora przez pierwsze pół roku pracy na stanowisku.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.


#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Farmacja
Lokalizacja
Poznan
Obszar specjalizacji
Pharma
Nr ref.:
1182660

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Weronika Kulik, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Poznań
Hays, ul. Zwierzyniecka 3

Telefon: +48785507074

Podobne oferty pracy do Regulatory Specialist

 • Senior Associate, SOX Control & Compliance

  Senior Associate, SOX Compliance and Controls (SCC)
  Wroclaw
 • Vice President, SOX Control & Compliance II

  Vice President, SOX Control & Compliance II
  Wroclaw
 • Vice President, SOX Control & Compliance I

  Vice President, SOX Control & Compliance I
  Wroclaw
 • Vice President, SOX IT Control & Compliance I

  IT Audit
  Wroclaw
 • Associate, Trustee & Depositary II

  Private Equity Real Estate Documents
  Wroclaw